Окупаційна влада обіцяє сертифікати на квартири “охочим” воювати проти України

1 месяц назад 0

Через провальну мобілізаційну кампанію кремлівські посібники вдаються до різноманітних “мотиваційних” заохочень, тільки б виправити ситуацію. Нову міру заохочення за контракт із міністерством нападу рф ініціювали нацистські організації “патріотичний центр “російська перемога””, відділення “союзу десантників росії” і “союз будівельників”. Вони пропонують за готовність до участі у війни проти України сертифікати на квартири.

Про це повідомляє Центр національного спротиву.

Щоправда, сертифікат зовсім не означає, що за нього охочий вбивати в Україні отримає квартиру. Це тільки папірець, яким передбачено погашення суми на 200 тисяч російських рублів. 

Усе вказує на те, що безплатні квартири для окупантів  Або ж місцева окупаційна влада запровадила схему з розкрадання коштів на житло для учасників своєї, так званої, “сво”.

Нещодавно, так звана, народна рада “лнр” ухвалила закон, який «регулює» передачу у держвласність квартири, які належать українцям, котрі змушені були тікати від війни. При цьому було створено . А ще У цей перелік внесено не одну тисячу покинутих помешкань.

Закликаємо усіх, хто має інформацію про колаборантів та посібників окупаційної влади, які причетні до так званої націоналізації житла на ТОТ повідомляти її за цим  Анонімність гарантуємо.