Перший заступник голови Херсонської облради прокоментував мітинг, який відбувся сьогодні у Херсоні

1 год назад 0

Перший заступник голови Херсонської обласної ради Єгор Устинов на сторінці у соціальній мережі прокоментував мітинг, який відбувся сьогодні під стінами облради:

Устинов повідомив наступне:

"Друзі!

Не дуже хотів коментувати сьогоднішній так званий «мітинг» проти мене під обласною радою, але вважаю, що висловити свою думку буде чесно по відношенню до людей, які мені довіряють і чекають від мене певних відповідей.

Я розумію, що сьогодні представники політичних сил, до яких ми знаходимось в опозиції, складно переживають падіння власного рівня підтримки серед населення міста і області, а особливо складно їм через те,  що рівень довіри до нашої партії зростає. В такому разі їм дуже зручно боротись саме проти опозиції.

Проте, на всі закиди щодо мене як політика, моїх колег та політичної партії Опозиційна платформа — За життя, до якої я належу, хочу зазначити одне: за нас проголосували близько 50 тисяч жителів Херсонщини — 48 тисяч 775, якщо бути точним. 

За мене проголосували люди. Мене обрали депутатом, саме люди дали мені право представляти їхні інтереси в Херсонській обласній раді. І тільки люди можуть забрати в мене це право.

Зі свого боку хочу сказати лише одне: я не збираюсь займатись політичною війною, ставати учасником політичних інтриг і з’ясовувати стосунки.

Я працював, працюю і буду працювати в інтересах своїх виборців. Моє завдання — вирішувати земні проблеми людей — ремонти доріг, дитячих садків, шкіл, освітлення, покращення якості медичних та соціальних послуг. І мої виборці не можуть сьогодні дорікнути мені тим, що я не виконую своїх обіцянок.

Я дякую, що в цьому мені сприяють члени моєї команди — мої колеги в обласній раді. 

Не зупиняємось, друзі!'''


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.