Прокуратура намагається повернути громаді “Дубки”, які Херсонська міськради знову хоче віддати під забудову 

8 месяцев назад 0

Херсонська окружна прокуратура звернулася до суду з позовом про визнання недійсним рішення Херсонської міської ради, яким товариству з обмеженою відповідальністю у порушення вимог законодавства передано в оренду земельну ділянку площею майже 2,5 га вартістю понад 10 млн грн. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

Йдеться про землю, розташовану в місті Херсоні за адресою: Миколаївське шосе, 4 км, яку компанія ТОВ “Газ-Авто” отримала для розміщення торговельно-сервісного комплексу строком на 10 років.

“Підставою звернення прокуратури до суду стало те, що землю міська влада передала незаконно, поновивши договір оренди, строк дії якого сплив ще в далекому 2012 році, а земля після того була повернута до комунальної власності міста. Такі дії призвели до того, що земля відійшла в користування юридичній особі поза обов’язковою процедурою проведення відповідних торгів”, – повідомили в прокуратурі. 

Уpaxoвуючи виявлeнi пopушeння, a тaкoж тe, щo гpoмaдa міста фaктичнo пoзбaвлeнa пpaвa викopиcтoвувaти зeмлю нaйбiльш eфeктивнo i oтpимувaти нaйвищу плaту зa кopиcтувaння нeю, пpoкуpaтуpa знову звepнулacя дo cуду з пoзoвoм.

Додамо, що на наступній сесії Херсонська міськради знову хоче віддати компанії ТОВ “Газ-Авто” ці 2,5 гектарів землі на 5 років , шляхом поновлення договору оренди. Відповідний проект рішення оприлюднено на офіційному сайті, про що повідомляв “Newtime Херсон”. Варто зазначити, що “Газ-Авто” змінило власника – тепер компанією володіє скандально відомий власник “БРСМ-Нафта” Андрій Біба. Раніше компанію “Газ Авто” пов’язували з екс-мером та чинним депутатом Володимиром Сальдо. Зокрема, в реєстрах зазначено, що раніше співвласником фірми був Олександр Ромащенко – людина з оточення Сальдо. Лобіювала в міськраді інтереси фірми депутатка Олена Мазур, яка є начальницею Інспекції з благоустрою.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.