Разом з їжею жителям окупованого лівобережжя видають паперову пропаганду

3 недели назад 0

Окупаційний відділ гуманітарної політики Великолепетиського «муніципального округу» інформує у соцмережі, що за останній рік місцевим жителям окупантами було видано 24648 продуктових наборів, загальна вага яких склала 236713 кг, а вартість — 94 мільйони рублів. Перевірити такі «дані», зрозуміло, неможливо.

По півкіло макаронів, кілограму цукру, 3 банки рибних консервів, по банці тушонки і згущеного молока поневоленим видають і зараз. Але не всім. Як зазначено в оголошенні, лише пенсіонерам, ліквідаторам аварії на ЧАЕС, дітям під опікою і сиротам, громадянам з онкологічними захворюваннями. При собі, крім документів, які підтверджують приналежність до зазначених категорій, обов’язково потрібно мати паспорт РФ.
У комплекті з продуктами йде туалетний папір. По-іншому окупаційні агітки «Надднепрянская правда» і «Золотая нива» не назвеш.

«Крім обласної «Надднепрянской правды», об’єднана редакція випускає ще п’ять муніципальних газет, — нагадали у зв’язку з дворіччям заснування окупаційної агітки на окупаційному телеканалі «Таврия». —  «Новая Каховка», «Каховская заря»…  «Золотая нива» виходить у Великолепетиському, Нижньосірогозькому, Верхньорогачицькому та Іванівському районах. «Голопристанский вестник» розповсюджується в однойменному окрузі і Олешківському. «Черноморец» — у Скадовському. Друкують газети у кримській типографії у Сімферополі».

Ну, а про що пишуть у цих «газетах» пропагандисти, ЫелЮау иа показував неодноразово. Читати їх людині зі здоровою психікою майже неможливо.

Богдан СТРАЖАК,