Сергій Козир: 7 кроків для залучення інвестицій на Херсонщину

3 года назад 0

Для розвитку Херсонщини потрібні масштабні інвестиції, вважає кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу» та голова Херсонської ОДА Сергій Козир. Це один з ключових пунктів передвиборчої програми кандидата. Для цього Сергій Козир пропонує зробити 7 кроків:
По-перше, в 4 рази скоротити кількість дозвільних документів і процедур. По-друге, у 3 рази скоротити кількість перевірок контролюючих органів. Також кандидат виступає за скорочення у 3 рази самих контролюючих органів, залишення за ними виключно наглядові функції.
Четвертий крок – побудувати перевірки таким чином, щоб фіскальні органи не мали можливості зупиняти виробництва. Пятий – розробити стратегію дерегуляції нормативно-правових актів, які ускладнюють ведення бізнесу.
Також Сергій Козир виступає за те, що перевірки з боку державних органів мусять проводитися тільки при наявності підстав, передбачених кримінальним кодексом. І сьомий крок – надати херсонським виробникам реальний доступ до міжнародної торгівлі.
Виконання цих завдань створить середовище для залучення фінансів у Херсонську область, переконаний кандидат у народні депутати по 184 округу від партії «Слуга народу». Це розвиток, збільшення кількості робочих місць, зростання зарплат і пенсій. А головне, нам потрібен відхід від моделі сировинного придатку, перехід до переробної промисловості, яка створює велику додану вартість.
«Тільки економічне зростання в регіоні може зупинити відтік населення з країни. Ми маємо утримати і повернути наших громадян. Держава має працювати в інтересах людей. Ми почали будувати дороги, для того щоб швидка могла доїхати до людей, щоб інвестор приходив в найвіддаленіші громади. Дороги – це артерії нашої області. По яким гроші мають текти в громади, а не люди за кордон» , – переконаний Сергій КОЗИР.