Відомий телеведучий зареєстрував петицію про заборону в Україні концертів російських артистів 

1 месяц назад 0

Відомий телеведучий та шоумен Ігор Кондратюк зареєстрував петицію щодо заборони концертної діяльності артистів з Росії до повернення Криму в склад України та відновлення контролю Україною над своїми східними кордонами. Про це він заявив в своєму блозі. 

В петиції Кондратюк зазначив, що виключення для заборони концертної діяльності можна зробити для тих артистів, які публічно виступили проти російської агресії.

“Я впевнений, що громадяни країни-агресора, які працюють в сфері розваг – артисти/артистки, актори/акторки насправді не несуть ніякої культури. Оскільки представники агресора, які промовчали і тим самим – підтримали – окупацію Криму та розв’язання Росією, їхньою батьківщиною, війни на східному Донбасі, своїм мочанням теж несуть відповідальність за агресивні дії Росії. Це неприродньо, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окуповиних ними українців. Любов до носіїв культури агресора розвиває в українцях так званий шведський синдром. Цього потрібно уникати, якщо ми не хочемо більше втрат територій та населення, та перемогти у цій праведній для України та українців війні”, – вказано в тексті петиції.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.