![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/01/ca488f01a870496c7e7df925b7303832-751x450.jpg)
Вкрадену ялинку окупанти назвали найкращою на лівобережжі
7 месяцев назад 0
Окупаційне управління внутрішньої політики Херсонської області організувало у Телеграм голосування за кращу ялинку регіону. Майже половину від усієї кількості голосів отримала штучна ялинка з Каховки. Чи то до голосування долучились люди зі смаком, чи то загарбники ще раз підкреслили, що красти у них виходить краще за все (ялинку місто придбало ще до окупації), невідомо.
У соцмережах показали й інших претенденток на звання найкращого новорічного дерева. Серед них є «красуні» з Новотроїцького…
…і Олексіївки Генічеського району.
Чому не перемогла остання, і не зрозумієш. Вона ж така сама «красива», як і «русскій мір».
Борис ВИНОГРАДОВ,