Українські війська посили свої позиції на лівому березі Херсонщини — ISW

5 месяцев назад 0

Збройні сили України домоглися посилення, хоч і незначного, своїх позицій на лівому березі Херсонської області. Про це йдеться у звіті звіті Інституту вивчення війни (ISW), пише .

Аналітики ISW вважають, що російські війська 12 листопада продовжили наступальні дії на рубежі Куп’янськ — Сватове — Кремінна і підтвердили наступ. Геолокаційні кадри, опубліковані 12 листопада, показують, що російські сили просунулися до позицій на захід від Сергіївки (13 км на захід від Сватового). Водночас українські війська 12 листопада також продовжували наступальні дії на рубежі Куп’янськ — Сватове — Кремінна і незначно просунулися вперед. На відео з геолокацією, опублікованому 12 листопада, видно, як українські війська очищають російські позиції на південь від Першотравневого (24 км на схід від Куп’янська).

Крім того, ISW не бачить підтвердження просувань росіян поблизу Бахмута та Авдіїївки. Натомість українські війська нещодавно досягли незначних успіхів у західній частині Донецької області та, як повідомляється, провели обмежені наземні атаки 12 листопада. Відеозапис з геолокацією, опублікований 11 листопада, показує, що українські сили досягли незначних успіхів на північний схід від Микільського.