Зрадник Стремоусов відвідав окуповану Снігурівку: розповів про «запах нацистів» і пообіцяв «звільнити» Миколаїв

1 год назад 0

Скандальний гауляйтер, самопроголошений заступник голови так званої "адміністрації" Херсонщини Кирило Стремоусов зняв черговий пропагандистський ролик – цього разу в окупованій Снігурівці на Миколаївщині, відзначившись низкою нових брехливих заяв.

Відео Стремоусова було поширене проросійськими ресурсами, його також із власними коментарями зарепостили низка херсонських і миколаївських телеграм-каналів.

Під час зйомки херсонський зрадник продемонстрував руїни нібито магазину за своєю спиною, звинувативши ЗСУ та "режим Зеленського" у тому, що ті "8 років обстрілюють мирних людей". Показово, що при цьому на відео взагалі відсутні місцеві мешканці. Утім, насправді, за  Генштабу ЗСУ, у Снігурівці (Баштанський район) було завдано удару по командно-спостережному пункту 205-тої окремої мотострілецької козачої бригади та знищено склад боєприпасів ворога.

Крім того, Стремоусов пригрозив, що просувається "все ближче і ближче до Миколаєва", який начебто "незабаром буде звільнено". Однак варто зауважити, що відстань між Снігурівкою та обласним центром складає 71 км, і це – навіть більше ніж між Миколаєвом і Херсоном (59 км), тому про реальне наближення навряд чи йдеться.

Він також заявив, що не відчуває в Снігурівці "запаху нацистів" та не боїться погроз від партизанів, тому й вирушив майже на лінію фронту.
 
Однак насправді причини появи гауляйтера на рубежі окупованих територій Миколаївщини – набагато прозаїчніші,  херсонське видання Kavun.City.

" Кирилко після своїх далеких брехливих вояжів потрапив у опалу в колі терористів. Нині він мусив "іскупать кров'ю", тож заслали цілого "заступника ВЦА" аж до Снігурівки, під "обстріли укронацистів". Може, не повернеться вже звідти? ", – зазначили журналісти.

Нагадаємо, після епічного фейлу з відео у Воронежі колаборант запевнив, що їде в окупований Херсон, однак  чомусь у так званій "ДНР". А після повернення до Херсону "засвітив" на відео переправу біля Антонівського мосту, по якій незабаром прилетіли українські ракети.