6 продуктів, які зроблять волосся здоровим і красивим

7 лет назад 0

Мати красиве волосся…Молоко

Дослідження показали, що недолік заліза, цинку і білка може привести до випадіння волосся і ламкості нігтів. Молоко — один з тих супер-продуктів, які містять в собі і білок, і кальцій, і вітамін D. Це унікальне поєднання зробить наше волосся м'яким, а нігті — міцними.

Яйця

Наше волосся складається приблизно з 97% білку. Ми повинні постійно поповнювати запаси нашого організму цією поживною речовиною, яка відповідає за зріст і відновлення клітин. Яйця багаті залізом і біотином — вітаміном краси, що містить сірку.

Лосось

Омега-3 жирні кислоти можуть допомогти зміцнити волосся і позбавити від лущення шкіри голови. Вони помітно скорочують ламкість волосся. Лосось також багатий біотином.

Зелень

Шпинат, капуста і інші темно-зелені овочі багаті вітамінами С і А. Вони беруть участь у виробництві колагену, який у свою чергу бере участь у будівництві і зміцненні кровоносних судин. Вітамін С є важливим компонентом для хорошого засвоєння заліза, а вітамін А посилює зростання волосся. Вітамін С також безпосередньо впливає на хороший стан шкіри голови — неодмінна умова для сильного здорового волосся.

Помаранчеві і жовті овочі

Овочі, багаті вітаміном A, такі як морква і гарбуз, зроблять наші нігті блискучими. Вони також містять такий антиоксидант як бета-каротин, який допомагає організму засвоювати вітамін А, що помітно зміцнює здоров'я шкіри. Якщо ми з'їдатимемо достатню кількість цих овочів, ми забудемо, що таке задирки.

Вода

Це не їжа, але якщо ми хочемо мати здорові нігті і волосся, ми повинні уникати зневоднення нашого організму. Достатня кількість води є основним ключем до здорового функціонування абсолютно усіх систем і органів нашого тіла. Крім усього іншого, саме вода у прямому розумінні доставляє усі поживні речовини, які ми спожили, до волосся і нігтів, дозволяючи їм ставати здоровішими і красивішими.