750 господарств Миколаївщини та Херсонщини отримали від ФАО по 2 тонни насіння ярого ячменю

12 месяцев назад 0

Як повідомлялося раніше, 20 березня на Миколаївщині почалась роздача насіння ярого ячменю в рамках програми підтримки малих фермерів від продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).
Сьогодні, 26 квітня, роздача насіннєвого матеріалу господарствам Миколаївщини і Херсонщини завершилась.
Про її результати  директорка компанії-постачальника Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (FAO), депутат Миколаївської облради Надія Іванова, передає .
«На 750 господарств по 2000 кг насіння. Серед них 85 господарств сусідньої (Херсонської – прим.ред.) області, які також отримали насіннєвий матеріал. 146 тонн передали Великій Олександрівці, 24 тонни – господарствам, які ближче до Миколаєва. Зокрема, фермерам колишнього Білозерського району.
Півтори тисячі тонн відкалібровано, оброблено (протруєно) та роздано аграріям. Якщо порахувати, то цим ячменем засіяно майже 1000 гектарів родючої південної землі.
Вагомість цієї підтримки важко переоцінити. Особливо в умовах повномасштабного вторгнення, коли аграрії півдня рік працюють у прифронтових умовах.
Дякуємо міжнародним партнерам, дякуємо Благодійному Фонду «Ласка» та Ірині Купрієвич за координацію роботи», – написала Надія Іванова на своїй сторінці в Фейсбук.