Активісти ХДУ обмінялися з керівництвом університету посадами

2 недели назад 0

Напередодні Міжнародного дня студента у Херсонському державному університеті відбувся День студентського самоврядування. Молодь отримала унікальну можливість на один день обійняти посади керівного складу освітнього закладу.
День студентського самоврядування проходить в ХДУ не вперше. Цьогоріч адміністрація та студентство вирішили продовжити гарну традицію.
Тож з самого ранку на загальних зборах ректор, проректори та декани передали свої повноваження активістам. На молодь попереду чекає насичений та відповідальний день. Звісно, це для них трохи незвично, але в той же час – гарна можливість зрозуміти ту відповідальність, яка покладена на їх наставників. Адже, як зазначив ректор, з боку все виглядає по-іншому.
«Мені дуже хочеться, аби молодь побачила і зрозуміла чи то проректор, чи декан чесно виконує свою роботу, забезпечуючи наступність. Наша мета – давати якісну освіту і тримати рівень найпотужнішого закладу вищої освіти на півдні України. Бажаю молоді бути лідерами і не лише сьогодні, а й по життю. Тими, хто буде вести людей і створювати майбутнє», – наголосив Олександр Співаковський.
Надалі імпровізовані тимчасові керівники університету зі своїми наставниками розійшлися по робочих місцях. На молодь чекають наради з керівниками структурних підрозділів, підписання документів та повне занурення в робочий процес. Та самі учасники вважають, що це безцінний досвід для них і вдячні керівництву університету за таку можливість.
Студентські роки – найщасливіший час! День студента – це свято молодості і знань, нових прагнень і мрій, ідей і сподівань!
Вітаємо всіх студентів – колишніх, теперішніх і майбутніх! Нехай кожен день несе нове, незвідане й незвичайне! Веселого й продуктивного навчання, легкої сесії й гарних оцінок!
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.