![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/05/9e798e86b73a29899c6e8df6d5d99111-800x450.jpg)
Баскетбол: українка потрапила до збірної випускниць американських шкіл
3 месяца назад 0
Талановита українська баскетболістка Катерина Коваль, яка останнім часом грала у США за шкільну команду Long Island Lutheran, потрапила до символічної збірної випускниць шкіл SLAM High School Girls All-American team.
Як повідомляє ФБУ, у квітні Коваль зіграла на Всеамериканських іграх McDonald's 2024 — аналогу Матчу всіх зірок серед випускниць шкіл, а потім зіграла за збірну Світу на Nike Hoop Summit у Портленді, передає .
Наступний сезон Катерина проведе в команді «Норт Дам» у північноамериканській Національній асоціації студентського спорту (NCAA).