Чоловік заступниці голови Херсонської ОВА приховав вартість квартири

2 недели назад 0

Заступниця голови Херсонської обласної військової адміністрації  Ольга Малярчук вказала у декларації за 2023 рік наявність у співвласності з чоловіком квартири у Миколаєві площею 54,6 квадратного метра. Але чоловік не надав вартість та дату набуття права власності майна.

 Про це йдеться у  посадовиці, повідомляє . 

Також в  Олександра Малярчука є земля у Миколаєві площею 7,5 соток, якою він володіє з 2017 року, вартість якої також прихована. 

Торік доходи чиновниці становили зарплати у Миколаївській та Херсонській обласних державних адміністраціях — 67 тисяч 345 гривень та 975 тисяч 998 гривень відповідно. Зазначимо, що у 2022 році серед доходів було вказане ще додаткове благо у 22 тисячі грн.

Їздить заступниця Херсонської ОВА на автомобілі Volkswagen Tiguan.

Зазначимо, що з задекларованих заощаджень зникла готівка чоловіка. У 2022 році Ольга Малярчук задекларувала наявність у чоловіка 12 тисяч доларів. В неї власне були 35 тисяч доларів та 100 тисяч гривень. У 2023 році доларів у посадовиці побільшало до 37 тисяч, а гривень до 125 тисяч.

Раніше повідомлялося, за згідно з дослідженням , другий рік війни продемонстрував стійку тенденцію до поступового відсторонення  Херсонської міської ради від життя громади, зменшення депутатської активності, втрату їхніх зв’язків з виборцями. Частково причини цього процесу є об’єктивними:  знаходиться під постійними обстрілами. Значна частина містян й депутати разом з ними були вимушені виїхати за межі громади. Частково подібне відсторонення є результатом політики місцевої військової адміністрації, яка не бачить депутатів у системі взаємодії влади з громадою.