Чорнобаївська громада відібрана до участі в проєкті, що фінансується урядом Британії

1 год назад 0

Чорнобаївська громада з Херсонщини відібрана до участі в Проєкті UA2011-01 «Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення», який фінансується урядом Великої Британії.
Про це повідомила в  Херсонська обласна військова адміністрація, передає .

"Чорнобаївська громада відібрана до участі в Проєкті UA2011-01 «Надання експертної та технічної допомоги уряду та регіональним адміністраціям у розробці та реалізації планів відновлення», який фінансується урядом Великої Британії. Запрошуємо до співпраці активних мешканців громади, котрі мають ідеї з відновлення рідного краю" , — йдеться у повідомленні.

Фахівці проєкту допоможуть: зібрати ключові дані для опису актуального стану та потреб з відновлення; скористатися безкоштовними панелями інструментів для аналізу даних та побудови інфографіки за базовими показниками соціально-економічного стану; застосувати шаблони найпростіших безкоштовних геоінформаційних систем громад та рекомендації з їх налаштування.

Спільно з членами робочої групи громади та експертами проєкту планується проаналізувати стан та потреби громади й визначити, що має бути відновлено насамперед, розробити концепцію проєкту відновлення інфраструктурних об’єктів тощо.
Як повідомляв , Чорнобаївці на Херсонщині пропонують надати звання «Село — Герой України».