Чотири медзаклади Херсонщини отримали від благодійників 16 систем зберігання енергії

1 неделя назад 0

Чотири заклади охорони здоров’я деокупованої частини Херсонщини отримали від благодійників 16 систем зберігання енергії.
Як передає , про це повідомляє .

«Чотири заклади охорони здоров’я деокупованої частини Херсонщини за сприяння Міністерства цифрової трансформації України та Міністерства охорони здоров’я України отримали від Американської благодійної організації Direct Relief та БО «Благодійний фонд Євгена Пивоварова» 16 систем зберігання енергії», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, системи зберігання енергії забезпечать живленням об'єкти критичної та соціальної інфраструктури під час перебоїв електропостачання.

В ОВА інформують, що медичні заклади постійно зазнають ворожих атак, а це ставить під загрозу життя пацієнтів. Тому головне завдання в реаліях війни — забезпечити безперебійне надання медичної допомоги за будь-яких умов, навіть повних блекаутів.
Підкреслюється, що системи зберігання енергії працюють за принципом павербанків: заряджаються від електроенергії та тримають заряд 12–14 годин. Вони мають високу автономність.

В ОВА висловили вдячність за необхідну підтримку.

Як повідомляв Укрінформ, медзаклади у Білозерській громаді на Херсонщині отримали 5 зарядних станцій від Данії.

Фото ілюстративне / МОЗ