![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2020/10/4758dbd17deccc1dafb6758ef629d388-667x450.jpg)
Чудовий день у лісі на Херсонщині
4 года назад 0
Представники херсонської команди Ігоря Колихаєва «Нам тут жити» запросили родини, що виховують діток з особливими потребами на лісову прогулянку.
Юрій Рожков організував автобус, який, курсуючи мікрорайонами міста зібрав мам, бабусь і дітей та доправив гостей до бази відпочинку, а Олександр Книга гостинно зустрів відпочивальників на базі відпочинку «Чумацька криниця».
Вдячні представникам "Нам тут жити" за можливість зробити це абсолютно безкоштовно. Підтримка завжди приємна і доречна. Бажаємо усім добра!", — поділилась враженнями одна з матусь Людмила ДВОРКОВА.
Громадська платформа Юрія Рожкова "Добро переможе"