Де херсонцям дізнатися про графік планових відключень електроенергії

3 года назад 0

Основне завдання оператора системи розподілу – це забезпечення безперебійного електропостачання споживачам.
Для цього щодня працюють усі структурні підрозділи Товариства. Це утримання в робочому стані електромереж, їх оновлення та модернізація, підвищення електробезпеки мереж як для персоналу, так і для споживачів.
Планові роботи при яких необхідно тимчасово припиняти електропостачання можуть проводитися через роботи на лініях електропередач, приєднанням нових споживачів до електропостачання або ж розчищенням мереж від гілок дерев та порослі.
Щоб споживачі мали можливість, особливо в умовах карантину та дистанційного навчання та роботи, заздалегідь дізнатися про планові роботи або аварійні відключення на сайті АТ «Херсонобленерго» ksoe.com.ua створено сервіс «Відключення» (https://ksoe.com.ua/disconnection/).
За допомогою сервісу можна швидко і без реєстрації ознайомитись з графіком планових відключень на найближчі дні — як за Вашим особовим рахунком, вулицею, так і населеним пунктом.
Окрім цього, про планові роботи та відключення можна дізнатися зареєструвавшись у чат-ботах «Херсонобленерго» у Telegram за посиланням
Енергетики сподіваються на розуміння споживачів в разі відсутності електропостачання під час тимчасового вимкнення та завчасно планувати свою роботу.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.