![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/02/52b4b040079062a38cdf7a7d1b98a8af-667x450.jpg)
Дітки з Херсонської громади отримали планшети для дистанційного навчання
6 месяцев назад 0
Ще 11 діток шкільного віку з Херсонської міської територіальної громади отримали необхідні для дистанційного навчання планшети.
Це діти з багатодітних та неповних родин, із сімей загиблих захисників. Наразі учні у нашій громаді через російську агресію не відвідують заклади освіти і, щоб повноцінно навчатися віддалено, потребують відповідних гаджетів, на які у батьків може не бути грошей.
Підтримувати такі родини Херсонській міській військовій адміністрації допомагають надійні друзі і партнери. Допомога стала можлива завдяки співпраці з Boca Helps Ukraine та ГО "Бізнес-асоціація "Ми — Херсонці".
Дякуємо нашим благодійникам за те, що турбуються про наших дітей та їхнє майбутнє!-повідомляє Роман Мрочко.