![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/04/1154b8531447bc96cafcbd2502d63b21-674x450.jpg)
Для дітей з Нововоронцовської громади організували екскурсію до дендропарку в Кропивницькому
3 месяца назад 0
Для дітей з Нововоронцовської громади організували екскурсію до дендропарку в Кропивницькому.
Про це повідомляє Херсонська ОВА.
У співпраці з місцевою адміністрацією волонтери районної організації Червоного Хреста України влаштували дня учнів 5-6 класів день психоемоційного розвантаження.
Діти, які проживають у прифронтових регіонах, часто відчувають стрес та тривогу. Це може заважати їм нормально навчатися та розвиватися. Тому поїздка до парку допомогла відпочити і зняти напругу.
Дякуємо волонтерам за турботу про наших дітей