До уваги відвідувачів Корабельного РВ УДМС в Херсонській області!

3 года назад 0

Піклуючись про Ваше здоров’я та з метою запобігання захворюванню на COVID-19, Корабельним РВ УДМС у м. Херсон в Херсонській області, з 29.09.2020 року до 10.10.2020 року (включно), припинено прийом громадян в адміністративній будівлі за адресою: м. Херсон, вул. Філатова, 30.

Але це не привід для сумування, адже ми потурбувались щоб Ви вчасно отримали свої документи!

Відтак, отримати раніше оформлені біометричні документи (паспорт громадянина України для виїзду за кордон та паспорт громадянина України у формі ID-картки) можна у Відділі обслуговування громадян «Паспортний сервіс» за адресою: м. Херсон, просп. Ушакова, 53

Графік роботи Відділу обслуговування громадян «Паспортний сервіс»:
• понеділок, вівторок, середа, четвер, п’ятниця — з 09:00 до 18:00;
• Вихідні дні: субота, неділя;
• Без перерви на обід!

З метою отримання адміністративних послуг, які відносяться до компетенції міграційної служби, звертайтесь до наших підрозділів, адреси яких Ви зможете знайти за посиланням: https://dmsu.gov.ua/kherson/pidrozdily.html.

Нагадуємо, що під час відвідування територіальних підрозділів дотримуйтесь рекомендацій Міністерства охорони здоров’я щодо зменшення впливу та передачі вірусної інфекції:
• користуйтесь захисною маскою, рукавичками та дезінфікуючими засобами;
• не створювати скупчення людей у підрозділі та дотримуватись безпечної відстані між людьми (з розрахунку не більше 1 людини на 10 кв. метрів);
• уникати контакту з усіма, хто має ознаки ГРВІ.