![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2023/12/285b7331bcf6158d90ba63884c674251-649x450.jpg)
Фахівці ДСНС та поліціянти нагадали людям про небезпеку вибухонебезпечних предметів
8 месяцев назад 0
Фахівці Херсонського районного управління ДСНС України у Херсонській області спільно з працівниками Національної поліції провели рейд в одному із населених пунктів району.
Про це повідомляє пресслужба ДСНС Херсонської області.
Фахівці ДСНС та поліціянти нагадали людям про небезпеку вибухонебезпечних предметів, а також довели до громадян необхідність дотримання правилами поведінки у разі їх виявлення.
Головне управління звертається до усіх громадян з проханням дотримуватись правил поведінки при виявлені підозрілих предметів.