Генічани «з повагою» просять окупантів врятувати їх від верховодки

4 недели назад 0

Не всі мешканці тимчасово окупованого Генічеська розуміють, що з ними відбувається. Деякі з них шукають справедливості і допомоги у… окупантів. Так, представники кількох вулиць написали колективне звернення до голови окупаційного уряду області Андрея Алєксєєнка, «губернатора» Володимира Сальдо та голови окупаційної адміністрації Генічеська Олени Терських.

У зверненні, яке розмістив у себе окупаційний телеграм-канал «Русский Геническ», йдеться про те, що протягом кількох років будинки на вулицях Зеленій, Матросова, Колективній, Пушкіна і частково на Соборній і Молодіжній підтоплюються поверхневими ґрунтовими і зливовими водами. Люди живуть у підтоплених будинках; на городі все, що насадили, вимокає; стіни мокрі і у плісняві, якою доводиться дихати, через що господарі будинків часто хворіють. Жителі вулиць пишуть, що неодноразово звертались в окупаційні комунальні організації, «на що і у письмовій, і в усній формі отримували відповіді, що дренажна насосна станція, яка розміщена у м. Генічеськ, знаходиться у робочому і технічно справному стані».
Наразі рівень верховодки, за словами підписантів, підвищується, а насосна станція не працює. Працівники окупаційного водоканалу відповідають, що вона розміщена на території приватного домоволодіння, тому контролювати її роботу не можуть! А ще станція не підключена до електропостачання… «Переконливо просимо прийняти заходи з усунення причин підтоплення і вирішити питання відведення ґрунтових вод з підтоплюваних територій. З повагою, жителі вулиць», — написано у зверненні. Наївні! Немов окупанти прийшли у Генічеськ їх проблеми вирішувати!

Борис ВИНОГРАДОВ,