Голова Херсонської облради: Першочергове завдання голів усіх громад – це безпека громадян

1 год назад 0

Вчора, 28 січня, спільно з представниками ХОДА та правоохоронних органів, голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко взяв участь в обговоренні стану реалізації проєкту «Безпечне місто/Безпечна область» на Херсонщині:
— Наразі є такі громади в яких наявні лише 2 камери онлайн відеоспостереження.Це не припустимо! В сучасному світі вкрай важливе забезпечити системами відеоспостереження громади, за допомогою яких, в режимі онлайн можна контролювати стан інфраструктури, а також вони допомагатимуть в розкритті злочинів та розшуку дітей, яких шукають батьки.
Важливо встановити відеоспостереження у всіх громадах, а особливо у курортних. Адже безпека наших громадян та відпочивальників стоїть на першому місці. Ба більше, враховуючи, що Херсонщина туристичний край, безпека жителів області та відпочиваючих — це наш пріоритет. Саме завдяки камерам відеоспостереження ми зможемо контролювати та оперативно реагувати на кожну надзвичайну ситуацію.
Тож, наразі правоооронні органи обрахують кількість необхідного обладнання для найефективнішого впровадження в тергромадах Херсонщини систем відеоспостереження. Першочергове завдання голів усіх громад – це безпека громадян , — наголосив під час наради Олександр САМОЙЛЕНКО.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.