Херсон отримав ще два мобільних укриття

2 недели назад 0

Товариства Червоного Хреста (ТЧХ) України передало Херсону ще два мобільних укриття.

Про це  в ТЧХ.

В товаристві зазначили, що на сьогодні завдяки допомозі благодійної організації у 12 населених пунктах регіону функціонує 21 . 

"Такі населені пункти, як Чорнобаївка, Білозерка, Станіслав, Даріївка, Томина Балка, Софіївка, Олександрівка, Нововоронцовка, Хрещенівка, Осокорівка, Інгулець та Херсон, вже мають такі мобільні укриття", — йдеться у повідомлені.

Дані споруди є протиосколковими, які допоможуть убезпечити людей у місцях масового скупчення від поранень. Вони встановлені біля закладів охорони здоров'я, ринків, автостанцій, зупинок громадського транспорту та місць надання адміністративних послуг.
Одне таке укриття розраховане на 10-15 осіб. 

Раніше у Нововоронцовській громаді створили організацію Товариства Червоного Хреста України. Організація відновила діяльність на території громади за підтримки проєкту BraVo. Волонтери районної організації надаватимуть допомогу мешканцям, які постраждали внаслідок бойових дій.

Також Червоний Хрест планує допомогти в оснащенні підземної лікарні на Херсонщині. Механізм реалізації будівництва підземної лікарні та пренатального центру було обговорено також і під час зустрічі із координаторкою з гуманітарних питань ООН  Деніз Браун .

Також Міжнародний Комітет Червоного Хреста спрямував допомогу медичним закладам регіону. Тож шпиталі отримали лікарські засоби, препарати для оральної регідратації, дезінфектанти, медичне обладнання для опікового відділення, хірургічний інструментарій. Усе, що допоможе лікарям оперативно надавати необхідну допомогу в будь-яких надзвичайних ситуаціях.