Херсон показали у новому мультфільмі про Валерія Залужного

1 год назад 0

  «Книга-мандрівка» випустила новий мультфільм — про генія української військової справи Валерія Залужного. Тут не лише про життя генерала-героя, а й про тактику війни з росіянами.

«Генерал наших надій» — саме так називається мультфільм про Валерія Залужного. Про звільнення Херсона, героїчна Чорнобаївка та Антонівський міст, який зруйнував надії росіян та «россия тут навсегда», — все це у коротенькому епізоді, який зацікавить і дітей, і їхніх батьків. Ну і куди ж без нового символа Херсона — херсонський єнот тут також є.

«За нами правда. З нами Бог. І Перемога буде за нами!» – сказав Валерій Залужний 24 лютого, коли російські танки з усіх боків посунули на українські землі. Генерал наших надій не дає солодких обіцянок, але своїми діями мотивує вірити в перемогу України і запевняє, що кожен двохсотий росіянин має шанс стати хорошим. Як Валерій Залужний став тим, ким він є тепер – залізним генералом української армії та любителем котиків, дивіться у новому епізоді «Книги-мандрівки. Нескорені».

Голосами мультфільму стали актриса театру та кіно, заслужена артистка Україна, продюсерка і громадська діячка, –  Ірма Вітовська-Ванца та народний артист України, актор театру та кіно –  Остап Ступка .

«Ми хочемо, щоб історія викликала не дрімоту, а захват і задоволення. Тому з 2019 року працюємо над «Книгою-мандрівкою» – вебсеріалом, заснованим на нереальних подіях і реальних особистостях. Шостий сезон «Книги-мандрівки» присвячений Нескореним – людям, подіям, втратам та здобуткам, завдяки яким ми зберегли державність. Чому Україна не здалася такій могутній Росії? Чому українці та росіяни не один народ? Чому українці нескорені? Кожен епізод просто та зрозуміло відповість на всі складні запитання» , — саме так описали епізод автори.

У мультфільмі ви дізнаєтесь не лише про життя Валерія Залужного, а й про те, як він разом із непереможним військом звільнили .
Дивіться разом із дітьми чудовий епізод
До речі, інші епізоди «Книги-мандрівки» також чудові. Є вони і про Херсонщину.