![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2024/02/da7953a793a56bf40aac01e6e2897683-667x450.jpg)
Херсонці продовжують отримувати засоби для обігріву будинків
5 месяцев назад 0
Херсонська міська військова адміністрація у співпраці з благодійними фондами продовжує забезпечувати населення громади засобами для обігріву домівок.
Зокрема, благодійний фонд "Зберігач надії" (HOPEKEEPER) активно надає підтримку жителям Херсона і області, які постраждали через російську агресію.
Про це повідомив Роман Мрочко у Facebook.
За минулий рік благодійниками жителям Херсонщини було надано допомогу у вигляді паливних брикетів, ОСБ плит, взуття, електрогенераторів, наборів медикаментів та продуктів, мотопомп, морозильних камер для зберігання крові, розкладних ліжок та інших необхідних речей. Загальний обсяг — більше 200 тонн.
Так, днями у співпраці з МВА та Корабельною районною у місті Херсоні радою фонд забезпечив дровами жителів приватного сектора. Зима триває і така допомога дуже актуальна.