Херсонці розробили новий логотип міста для сувенірної продукції

3 недели назад 0

Ідея Розробити новий логотип міста Херсон виникла два роки тому. Працювали над ним п‘ятеро людей — Денис Бояркін, Костянтин Дудченко, Семен Храмцов, Олексій і Павло Білецькі. Восени 2021 логотип презентували невеликій кількості підприємців. На весні 2022 планували презентувати херсонцям. Через війну презентація так і не відбулася. Детальніше про розробку та концепцію логотипа розповіли Суспільному його автори.

Потрібен цей знак Херсона для виробництва сувенірної продукції, розказав Денис Бояркін. Розробка тривала близько року і майже стільки на юридично-правові оформлення.

"Усі ми мали досвід у дизайні та створили не один логотип, проте саме через це ми розуміли, що брендінг територій це не те сами що лого для товарного бренду. Ми скинулися власними грошима, створили мініконкурс серед тих, хто мав досвід саме у брендингу територій та обрали виконавця. Народження не було простим і без хоча б одного з нас, я впевнений, результат був би не тим, яким вийшов", — розповів Денис.
Пропозицій і версій цього знаку було декілька. Після моніторингу декількох підрядників зупинилися на Романі Дзивульському, говорить Павло Білецький.

"Логотип міста — це значно ширше, ніж значок. Він може використовуватися будь-ким і різними верстами населення. Може використовуватися і молоддю, і в офіційних документах, бути у вигляді графіки, а також у вигляди маленького золотого значку або затискач для краватки", — розповів Павло Білецький.
Літера "Х!" за словами авторів означає перехрестя річок, антонівський міст через річку та віра в майбутнє. Фото: Денис БояркінЛітера "Х!" за словами авторів це позитивне ствердження про Херсон, перехрестя річок, антонівський міст через річку, а також віра в майбутнє.

Символізму у цьому знаку зараз більше ніж туди було закладено при розробці, кажуть автори логотипа.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.