Херсонці значно поповнили місцеві бюджети купуючи цигарки та алкогольні напої

2 года назад 0

З початку року місцеві бюджети Херсонщини отримали 110 мільйонів гривень податку від роздрібного продажу тютюнових виробів та алкогольних напоїв.
За інформацією Головного управління Державної податкової служби у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, упродовж січня – серпня поточного року до місцевих бюджетів Херсонщини надійшло 110 млн гривень у вигляді акцизного податку з реалізації у роздріб алкогольних напоїв та тютюнових виробів.
Надходження перевищили торішній показник на 9 млн гривень або 8,8%.
Більш ніж половини коштів надійшло від підприємців обласного центру — майже 60 мільйонів. На другому місці місто Нова Каховка, її бізнес сплатив майже 21 млн. грн.
Серед менш активних платників податків від реалізації алкоголю та тютюну — суб'єкти господарювання Каховського, а також курортних Генічеського та Скадовського районів. Від них місцеві бюджети отримали близько 4-х, понад 5 та майже 3 мільйони відповідно.
Позитивна динаміка надходжень від роздрібного продажу підакцизних товарів є результатом ефективної роботи податківців, які активно виявляють випадки тіньової торгівлі. Принаймні, так стверджують у самому наглядовому відомстві.
Також фахівці ГУ ДПС нагадують, що акцизний податок від торгівлі алкогольними та тютюновими виробами повністю залишається у бюджеті місцевої територіальної громади. За рахунок цих коштів фінансуються заклади освіти, медицини та культури, будівництво і ремонт об'єктів місцевої інфраструктури.
Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.