Херсонців з державним святом привітає концертом камерний оркестр «Гілея»

2 года назад 0

Вже наступного тижня Україна відзначатиме великі державні свята — День Державного Прапора України та 30-ту річницю Незалежності України. До привітань херсонців долучиться і відомий оркестр Херсонської обласної філармонії «Гілея».
Камерний оркестр "Гілея" — це справжня гордість херсонців. Створений понад 35 років тому, оркестр з перших років діяльності активно пропагував світову музичну класику, сучасну музику та твори українських композиторів, які неодноразово довіряли колективу право першого виконання своїх творів. Саме оркестр "Гілея" першим в Україні виконав «Камерну симфонію» Шостаковича, «Дивертисмент» Бартока, симфонії А. Оннегера і Ч. Айвза.
Колектив має велику гастрольну концертну практику, а також вже багато років гідно представляє музичне мистецтво Херсона на Міжнародних конкурсах і фестивалях. З оркестром неодноразово виступали відомі світові музиканти та провідні виконавці України, що ще раз підкреслює майстерність колективу.
23 серпня о 19.00 на площі Свободи на вас чекатиме довершена концертна програма камерного оркестру Херсонської обласної філармонії «Гілея».
Прес-служба ОДА


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.