Херсонців запрошують на вуличну акцію «Ліки від байдужості»

5 лет назад 0

Херсонців запрошують відвідати вуличну акцію «Ліки від байдужості» до Міжнародного дня пам’яті людей, які загинули від СНІД.

Вона проходитиме у Херсоні, 17 травня, на розі вулиць Лютеранської та проспекту Ушакова, біля входу в Шевченківський парк з 10:00 до 16:00 .

Цього року день пам’яті присвячено посиленню боротьби за здоров’я та права пацієнтів, адже сьогодні при ранньому виявленні та відповідній терапії ВІЛ-позитивні люди можуть жити повноцінним життям! На жаль, Україна досі залишається першою країною в Європі за темпами поширення ВІЛ і це виклик для всіх організацій, що борються з цією хворобою.

Тому команда БО “100 відсотків життя. Херсонський регіон” разом з партнерами: ХОБФ “Мангуст”, Херсонський обласний Центр громадського здоров'я,  ХМГО "Асоціація 21 століття" та Херсонський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІДом (ХОЦПБС) інформуватимуть херсонців про профілактику та лікування ВІЛ під час флешмобу “Ліки від байдужості”

Також у рамках акції всіх бажаючих протестують на ВІЛ експрес-тестами, які надає МБФ " Альянс громадського здоров'я" на базі мобільної амбулаторії від ХОБФ “Мангуст”.