Херсонка стала абсолютною чемпіонкою України з кайт-флаїнгу

3 года назад 0

У місті Кам’янське Дніпропетровської області відбувся Чемпіонат України з кайт-флаїнґу — 2021. Абсолютною чемпіонкою України стала херсонка Альона Компанієць. Змагались 57 спортсменів з 15 областей. Про це Суспільному повідомив президент Української асоціації повітряних зміїв Павло Шмулевич.
Цьогоріч змагання пройшли в очно-заочній формі у 4 категоріях: шоу-кайти, плоскі однолінкові кайти, спортивні кайти (комбіновані), родинний кайт-флаїнґ. Друге місце Чемпіонату – у львів’янина, третє – у представниці Миколаївщини.
Завдяки перемозі Альона увійшла до складу національної збірної України з кайт-флаїнґу, яка вже з наступного року представлятиме нашу державу на міжнародних турнірах та фестивалях.
Альона Компанієць — студентка Херсонського державного університету. Дівчина має титул чемпіонки світу з повітряних зміїв, який здобула 2018 року в номінації авторських кайтів.
Також під час змагань Микита Вареник з Херсонщини посів четверте місце в загальнонаціональному рейтингу і став чемпіоном України – 2021 у категорії шоу-кайти серед юніорів.
Херсонець Данііл Фісун другий рік поспіль став чемпіоном України з кайт-флаїнґу серед кадетів у категорії спортивні кайти (комбіновані), посівши десяте місце в загальній турнірній таблиці.
До суддівської колегії першості увійшов і херсонець Павло Шмулевич – засновник Української асоціації повітряних зміїв, володар Кубку Світу з кайт-флаїнґу – 2018, капітан національної збірної України з кайт-флаїнґу.

Суспільне Херсон