Херсонщина отримала ще три нові сучасні пожежні машини

2 недели назад 0

Про це повідомив голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко, який був присутній під час передачі техніки пожежникам:

— Вони підсилять роботу пожежно-рятувальних загонів Херсонського, Генічеського та Бериславського районів. Техніка українського виробництва й відповідає світовим стандартам.
Нові машини потужніші та досконаліші:
— вміщають 5 тонн води; — укомплектовані пожежним та аварійно-рятувальним спорядженням; — мають генератор; — обладнані додатковими апаратами захисту органів дихання; — здатні здійснювати більш інтенсивну подачу вогнегасних речовин в осередок пожежі; — більш маневрені та зручні для переміщення у міських умовах. Також рятувальники отримали 90 комплектів бойового одягу. Сподіваюсь, що ризик з яким стикаються рятувальники щодня, рятуючи людські життя, зменшиться.
Окрема подяка за плідну співпрацю начальнику Головне Управління ДСНС України у Херсонській області, завдяки якій у 2021 році парк пожежної техніки підрозділів ДСНС Херсонщини поповнився 6 новими спецавтомобілями за кошти державного бюджету.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.