![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2022/01/a41ce17f1d9a49e3643c7844106b6ca7-750x450.jpg)
Херсонська дівчинка заспівала дуетом з естрадною зіркою
3 года назад 0
Херсонка Олеся Земляннікова заспівала в дуеті зі співачкою М’ятою на Благодійному творчому проєкті «Дует із зіркою», який відбувся 9 січня у Києві. У концерті брали участь зірки естради Павло Зібров, Анатолій Гнатюк, Laud та багато інших.
Олеся з трьох років освоює вокальне мистецтво в Центрі музичного розвитку «Мікс». Плідна праця та наполегливість принесли перші плоди вже у жовтні 2021 року, коли талановита дівчинка стала лауреатом 1 премії у Туреччині на фестивалі “Art fest”.
У січні 2022 року в дуеті з М’ятою на сцені Національної музичної академії України імені П.Чайковського Олеся виконала пісню співачки «Зима».
Вітаємо Олесю та її педагогу з вокалу Вікторію Єрьоміну та бажаємо Олесі нових творчих злетів та перемог!
Пресслужба Херсонської міської ради