Херсонська веломайстриня отримує задоволення від роботи і спорту

4 недели назад 0

Херсонка Олена Мусулевська опановує нову для себе професію веломайстрині. Дівчина працює у майстерні другий місяць. " Я кайфую. Як би не кайфувала, то не займалася б цією роботою ", — каже дівчина.
Відрегулювати гальма, налаштувати трансмісію або передачі, замінити колесо чи підкачати його – все це може зробити ця дівчина. Сама ж Олена нічого складного і важкого у своїй роботі не бачить.
Для мене то не є проблема зняти колесо і все зробити. Брудних рук я не боюся. Для мене це в кайф", — говорить Олена.
Велосипедним спортом Олена займається третій рік. Свій велосипед дівчина до виїзду готувала завжди сама. Якщо в дорозі щось траплялося, то сама і ремонтувала. І з цього все почалося, розказує Олена.
" Я катаюся на велосипеді та почала сама ремонтувати собі велосипед. Десь там камеру треба замінити, почистити трансмісію. І так потихеньку вчилася. Деяким знайомим робила ремонт. У дитинстві любила у діда в гаражі перебирати усі деталі й інструменти. Напевно, це все з дитинства ", — каже веломайстриня.
Те, що це дівчина, в цьому дивного нічого немає. Вона більш прискіпливо ставиться до деталей і краще виконує якусь роботу. Дівчата завжди роблять краще. Я повністю довіряю", — говорить клієнт веломайстерні Сергій Крамаренко.

Працює Олена під керівництвом Олександра. Хлопець навчає її тонкощам роботи. Своєю ученицею задоволений та найголовніше, говорить Олександр, задоволені клієнти.
" Я їй розповідаю, іноді допомагаю, але основну роботу вона робить сама. Я, звісно, перевіряю усе. Вона — молодець ", — говорить власник веломайстерні.
Роботу у веломайстерні Олена поєднує з тренерською діяльністю в спортивній школі. Дівчина навчає дітей та підлітків кульовій стрільбі.
" Мене то не лякає, що руки можуть бути брудні й манікюр пошкодиться. Я сама роблю собі манікюр. Руки завжди можна відмити. Я не вважаю, що для дівчини соромно така робота. Навпаки, показує, що вона сильна і впевнена у собі ", — розказала Олена.
Суспільне Херсон


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.