Херсонська влада замовила ремонтів у найпростіших укриттях на ще понад 10 мільйонів гривень

3 недели назад 0

На початку травня Відділ цивільного захисту Херсонської МВА здійснив ще 4 закупівлі послуг з ремонту найпростіших укриттів у обласному центрі. Загальна сума підписаних договорів склала 10 813 813 гривень.

Про це повідомляють кореспонденти  , посилаючись на закупівлі, опубліковані на порталі  Прозорро .

8 198 337 гривень заплатять із херсонського бюджету за ремонт трьох укриттів ТОВ «Будпостач-СТСВ» із міста Івано-Франківськ. Роботи мають бути завершені до 31 липня 2024 року. Ця ж фірма у листопаді 2023 року взяла на себе аналогічні зобов’язання з ремонту трьох укриттів у Херсоні на суму 7 648 067 гривень. Цікаво, що зазначена ТОВ до початку повномасштабного вторгнення росіян не мала досвіду ремонту на таких  об’єктах. Єдиний схожий підряд ТОВ «Будпостач-СТСВ» отримали у 2016 році, щоправда, тоді мав бути відремонтований павільйон у дитячому садку.

Ще 2 615 436 гривень на ремонт укриття отримає ФОП Васильєв Олександр Анатолійович. Цього особу-підприємця було зареєстровано лише 7 місцяв тому, проте це вже третій підряд на велику суму – понад 2 мільйона гривень.

У договорах на нові ремонти укриттів замовник вчергове приховав їхні адреси. Дізнатись про адреси укриттів, у яких за гроші платників податків проводяться ремонти, у минулу хвилю закупівель  та  вдалося лише через інформаційний запит до Олександра Горіна, голови Відділу цивільного захисту МВА. Ми будемо надсилати запити щоразу, коли чиновники порушуватимуть закон, приховуючи публічну інформацію, що стосується використання публічних коштів і прав жителів Херсона на інформацію про розташування укриттів, як це вимагає