![](https://kherson-news.info/wp-content/uploads/2018/03/c244ea758c62df358c5a3987d9160019-661x450.jpg)
Херсонські рятувальники не забули привітати жінок
6 лет назад 0
Прекрасних рятувальниць Херсонщини і привітали, і нагородили
7 березня напередодні жіночого свята у приміщенні Головного управління ДСНС від імені чоловічої половини херсонського гарнізону привітали рятувальниць зі святом весни. І не тільки теплими і щирими поздоровленнями, а приємним сюрпризом – подарунками. Побажали усім присутнім в урочистій залі жінкам здоров'я, нових професійних досягнень і глибокої поваги колег – чоловіків!
У цей день правами Голови Херсонської ОДА були заохочені провідний фахівець відділу персоналу ГУ ДСНС Світлана Панасенко та радіотелефоніст рятувального відділення групи рятувальних робіт АРЗСП ГУ ДСНС Галина Абрамова.