Херсонський державний університет з Україною в серці

2 года назад 0

Херсонський державний університет – це єдина, дружня родина, що об’єднує навколо себе митців, науковців, спортсменів, які прославляють нашу країну по всьому світу.
ХДУ – це більше 100 тисяч випускників, які створювали й створюють історію та репутацію освітнього закладу. І сьогодні всім нам, як ніколи, потрібні слова підтримки, теплі почуття та емоції, що надихають і вселяють віру. Саме з цією метою гуманітарний відділ ХДУ ініціював проведення марафону «Херсонський державний університет з Україною в серці».
«Сьогодні спільнота ХДУ, як ніколи, об’єднана та патріотична. Задля підтримки наших прагнень перемоги, задля того, щоб увесь світ знав про те, що Херсонський державний університет з Україною в серці, гуманітарний відділ закладу започаткував марафон звернень від випускників, друзів, земляків!», – зазначив ректор ХДУ Олександр Співаковський.
У межах марафону будуть розміщені відеозвернення від друзів, земляків та випускників, які всією душею прагнуть нас підтримати і допомогти. І першою розпочинає марафон наша землячка — талановита українська співачка TARABAROVA (Світлана Тарабарова).

Разом — ми сила! Весь світ з нами! Україна переможе!
Пресцентр ХДУ