Херсонський державний університет запрошує освітян на ІІ Літній освітній фестиваль-2021

2 года назад 0

26-29 серпня на березі Чорного моря відбудеться масштабний захід – ІІ Літній освітній фестиваль-2021 (SummerEduFest-2021). Фестиваль направлений об’єднати керівників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Херсонщини задля єдиної мети – професійного зростання та підвищення кваліфікації.
ІІ Літній освітній фестиваль-2021 (SummerEduFest-2021) проводиться за ініціативи Херсонського державного університету спільно із управлінням освіти і науки Херсонської обласної державної адміністрації, управлінням освіти Херсонської міської ради з метою підвищення кваліфікації вчителів.
Безпосередньою організацією Фестивалю опікується Офіс доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями ХДУ.
Сучасне освітнє середовище постійно змінюється, з’являються нові технології, методи та форми роботи з дітьми. І освітяни не можуть стояти осторонь цих процесів. Херсонський державний університет відкритий до співпраці – наші викладачі готові поділитися досвідом і знаннями з освітянською спільнотою Херсонщини. Розширити сферу їхніх компетенцій, підвищити фаховий рівень та професійну майстерність відповідно до вимог сьогодення.
Керівниця Офісу доуніверситетської підготовки, післядипломної освіти та роботи з іноземцями ХДУ Олена Борідько розповідає, що для формування програми Фестивалю враховувалися побажання самих освітян. Адже напередодні фахівці Офісу провели анкетування понад 1000 представників закладів дошкільної та загальної середньої освіти Херсонщини щодо того, яка тема підвищення кваліфікації була б для них цікавою.
Програма заходу включає різноманітні навчальні активності за тематичними локаціями, тренінги, вокршопи, майстер-класи тощо. Крім того, для учасників Фестивалю це чудова можливість відпочити на березі Чорного моря перед початком нового навчального року.
За результатами участі у ІІ Літньому освітньому фестивалі-2021 освітяни отримають сертифікати, що засвідчують підвищення кваліфікації обсягом 30 годин (1 кредит ECTS)!
Аби взяти участь у Фестивалі необхідно заповнити реєстраційну форму учасника ІІ Літнього освітнього фестивалю-2021 (SummerEduFest-2021).
Місце проведення заходу – СОТ «Буревісник» Херсонського державного університету (смт Лазурне Херсонської області, вул.Курортна, 5).
Додаткову інформацію можна отримати за номером – 050 87 64 603 (Олена Анатоліїївна Борідько).
Пресцентр ХДУ


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.