Херсонський держуніверситет долучився до Марафону відповідальності

4 года назад 0

Цьогоріч Херсонський державний університет вперше приєднався до Марафону відповідальності від Фонду родини Богдана Гаврилишина.
Символом ініціативи є соняшник сорту «Богдан Гаврилишин», який був виведений спеціально до 90-річчя всесвітньо відомого українця.
Марафон відповідальності – це проєкт із популяризації Декларації відповідальності людини, створеної Богданом Гаврилишиним у 2014 році. Ідея Марафону – розповісти про активних та небайдужих українців, які щодня здійснюють позитивні зміни.
Людські звички формуються протягом 20 днів. А за 100 днів – це приблизно час дозрівання соняшника, який і став символом Марафону, – можна зробити чимало корисних справ, і, як мінімум, в чомусь стати більш відповідальною людиною!
Відтепер у парковій зоні Херсонського державного університету також будуть рости соняхи сорту «Богдан Гаврилишин», які нагадуватимуть про відповідальність кожного громадянина за майбутнє суспільства.
Ректор ХДУ Олександр Співаковський зазначив, що університет переходить до нового етапу розбудови – створення «живих» зон у нашому парковому містечку. Також ректор розповів, що в майбутньому на території вишу планується створення ще 10-12 локації живої рослинності. І, важливо, аби саме студенти долучилися до цього!
Взяти участь у всеукраїнському Марафоні відповідальності може будь-хто. І для цього необхідно виконати три прості кроки:
— роздобути насіння соняшника. Адже відповідальність не залежить від сорту чи виду, вона залежить від нас;
— посадити впродовж травня-липня насіння соняха. Доглядати за своєю рослиною, утримувати ґрунт вологим. І вже через деякий час побачити, як зійде нове життя. Не забудьте сфотографуватись із рослиною­! ­­­­­
— обрати пункт Декларації відповідальності людини, який вам найбільш близький та розказати в соцмережах свою історію або рідних, друзів, колег, які надихають своїми відповідальними діями. Тегнути їх та @Фонд родини Богдана Гаврилишина, додати хештеги #дію_відповідально, #bh15, #ChangeUkraine.
Кожен зможе прочитати історію іншої людини, надихнутися та стати більш відповідальним!
Прес-центр ХДУ