На Херсонщині відзначили 30-річчя Незалежності України

3 года назад 0

На площі Свободи у Херсоні сотні жителів та гостей обласного центру долучилися до відзначення найбільшого національного свята українського народу — Дня Незалежності України!

Як повідомляє прес-служба ХОДА, присутні разом з мільйонами українців споглядали пряме включення з урочистостей на майдані Незалежності у Києві, урочистий парад військ та вручення державних нагород з нагоди 30-ї річниці незалежності України.


Для українців це не просто День народження держави, ми вкладаємо значно глибший зміст у це свято. Голова обласної державної адміністрації Сергій Козир привітав жителів Херсонщини та зазначив:

«Цей день уособлює собою 30 років перемог українських спортсменів, відкриттів наших науковців, творчих здобутків українських митців та мужнього захисту держави нашими військовими. У цих роках закарбувалася кропітка праця українських лікарів, вчителів та державотворців. Ми маємо і далі спільно відстоювати суверенність нашої держави, разом будувати щасливе майбутнє».

Патріотичними піснями й ліричними признанням в любові до України херсонців вітали заслужені артисти Україні й виконавці обласного театру.


Протягом дня жителі області можуть відвідати виставку військової техніки, культурно-мистецькі заходи й виставки народних майстрів.
Звертаємо увагу! Тепер кожен зможе скористатися першим з‘їздом шляхопроводу, а незабаром ми добудуємо та повноцінно запустимо першу чергу відомого довгобуду! Запрошуємо всіх взяти участь в урочистому відкритті першого з‘їзду шляхопроводу! Чекаємо сьогодні о 18:00 на «кільці» зі сторони Таврійського. Полина Светлова