Херсонський держуніверситет отримав від проекту USAID 20 ноутбуків та акустичну систему для конференц-зали

5 месяцев назад 0

Отримали ще 20 ноутбуків для наших студентів та круту акустичну систему для проведення  заходів у конференц-залі від партнерів за проєктом USAID Democratic Governance East Activity (DG East) / Проєкт USAID «Демократичне врядування у Східній Україні» (DG East).

Про це у facebook повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський.

"Продовжуємо облаштовувати наш smart-простір – освітньо-культурний HUB в івано-франківському офісі Херсонського державного університету. Не втрачаємо час і робимо так, щоб усі процеси у нас відбувались паралельно: вже проводимо заходи та лекції у HUBі та встановлюємо, тестуємо нове обладнання. Тільки за останній тиждень відбулись лекція з української мови, навчальні заняття для здобувачів медичного факультету, зустріч з херсонськими письменниками… З наступного тижня планується проведення публічних лекцій нашими видатними науковцями.

Важливо, що все обладнання, яке отримуємо за міжнародними проєктами, беремо на баланс та звітуємо до казначейства, тобто офіційно капіталізуємо університет. Все відкрито та прозоро! Запрошуємо студентів, викладачів та співробітників використовувати можливості smart-простору" , — зокрема повідомив Співаковський.