Які тварини позитивно впливають на здоров’я людини

5 лет назад 0

Коні, собаки і коти найкраще впливають на здоров'я людини.

Ні для кого не секрет, що деякі тварини володіють унікальними здібностями. Оскільки вчені багато чого ще не вивчили, доводиться задовольнятися лише здогадками. Якщо ви любите цікаві факти про тварин, тоді пропонуємо вам чудову добірку дивовижних здібностей братів наших менших.

Про це повідомляє ukr.media.

Тварини-лікарі

Коні

Коні мають приголомшливий вплив на людину. Це відомо з глибокої давнини. При формуванні опорно-рухового апарату рекомендується «співпраця» з кіньми. Більш того, наркозалежні та алкозалежні мають багато шансів на реабілітацію при спілкуванні з цими тваринами. Відомо, що різні травми та поранення також швидше загоюються, якщо ви проводите час з кіньми. Невипадково, що коні займають перше місце в топі тварин. Та ж дослідницька група підкреслила, що лікування за допомогою тварин тільки зараз почала освоювати прогресивна галузь медицини.

Собаки

Собака — друг людини. І навряд чи хтось буде сперечатися з цим твердженням. Цікаво, що саме собаки допомагають хворим, які страждають депресіями різних форм. Доведено, що наші чотирилапі друзі сприяють поліпшенню роботи серцево-судинної системи людини. Можна також додати, що собаки мають позитивний вплив на своїх господарів. Адже пробудження рано-вранці для вигулу вихованця має багато позитивних нюансів. Ще є відомості, що собаки здатні відчувати онкологічні захворювання на ранніх стадіях. Ось тільки незрозуміло, яким чином вони передають цю інформацію людині.

Коти

Коти є вічними опонентами собак. Відомо, що світ ділиться на два табори: кошатників і собачників. Отже, коти можуть лікувати своїх господарів від різних психічних розладів. Дуже часто людина в депресії сама, на підсвідомому рівні, прагне спілкування з котами. Цікаво, що коти рятують людей від неврозів і депресивних станів. Навіть нетривале перебування поруч з ними нормалізує тиск, стабілізує серцебиття, а також відновлює роботу шлунково-травного тракту. По праву саме кішки вважаються універсальними тваринами-лікарями.А лікування за допомогою котів називається фелінотерапія.

Бджоли

Бджоли також відносяться тварин, здатних лікувати. Але їх вплив опосередкований. Всім відомо, що мед — це один з найбільш досконалих продуктів на землі. Не вистачить і статті, щоб перерахувати всі хвороби, які зцілюються медом. Прополіс і бджолина отрута давно використовуються у медицині, як найцінніші складові препаратів природного походження.

Змії

Не самі змії лікують людей, а лише їх отрута. Саме зміїна отрута застосовується як найважливіша складова при створенні препаратів, мазей і гелів, що допомагають відновленню суглобів та судин. Отже, як бачите, змії також приносять багато користі для медицини попри те, що їхня отрута буває смертельно небезпечною в дикій природі.
Це далеко не повний список. Однак він демонструє найбільш яскравих представників.