Квітень у Херсоні розпочнеться будівельною виставкою з презентацією енергозберігаючих технологій

5 лет назад 0

У ККЗ Ювілейний з 2 по 4 квітня відбудеться 21 галузева будівельна виставка «Будіндустрія 2019. Енергозбереження». Традиційний організатор заходу – Херсонський Виставковий центр «Експо- Центр».

На виставці будуть представлені пропозиції у різних сегментах ринку: від будівельних матеріалів — до енергозберігаючих технологій. На стендах учасників будуть представлені матеріали та технології: вікна, двері, фасади, освітлення, будівельні та оздоблювальні матеріали, інженерні системи, тепло-, енерго-, водооснащення, котельне обладнання, енергозберігаючі технології, нові рішення для комунального господарства, благоустрою оселі та прилеглої території.

Традиційно презентуються не тільки продукція та послуги, але й вивчаються нові тенденції, зустрічаються  ділові партнери, досягаються  домовленості про подальшу співпрацю.

Учасники виставки завжди очікують появи нових споживачів і покупців, міцних взаємовигідних контактів, відвідувачі – нової інформації про товари, що може оптимізувати робочий процес.   Це головне завдання яке вирішує виставка.

У рамках виставки відбудеться різноманітна ділова програма — конференції та семінари. 

Усі дні роботи — різноманітні майстер — класи компаній-учасників. На відкритому майданчику виставки буде проходити демонстрація товарів експонентів.

0552 45-40-17

095 2879188

Джерело