Легкоатлетка з Нової Каховки Марія Горєлова стала Чемпіонкою ХV Літнього Європейського юнацького фестивалю у стрибках у довжину

4 года назад 0

З 21 по 27 липня 2019 року в Баку (Азербайджан) проходить ХV літній Європейський юнацький олімпійський фестиваль, у якому беруть участь понад 3600 спортсменів. Юні атлети віком від 14 до 18 років змагаються у 10 видах спорту.

Збірна України представлена 68-ма спортсменами, які виступають у семи з десяти видів спорту, а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, спортивній боротьбі (вільній і греко-римській) та спортивній гімнастиці.

У складі збірної України у легкоатлетичних змаганнях зі стрибків у довжину виступає єдина представниця Херсонської області, Новокаховчанка Марія Горєлова (16.11.2002) – учениця Новокаховського НВК № 2, вихованка ДЮСШ м.Нова Каховка, кандидат у майстри спорту України (тренер Ігор Каратун), чемпіонка України 2019 року серед юніорок.

У заключній спробі з результатом 6 м 21 см Марія «дострибнула» до першого місця Європейського юнацького олімпійського фестивалю, випередивши суперниць з Норвегії та Фінляндії.

Після перемоги Марія Горєлова поділилася з прес-службою НОК думками щодо свого «золотого» виступу в Баку-2019.

 
«На кваліфікації був сильний вітер, складно було впоратися, тож були проблеми з розбігом. І сьогодні я очікувала, що буде такий самий вітер, а він був в іншому напрямку, і мені було складно перелаштуватися, потрапити в ритм. Але в останній спробі зрозуміла, що треба щось робити. Дівчата переді мною стрибнули добре, і мені це додало азарту. Я просто захотіла медаль. Для себе вирішила: маю перемогти! Хочу лише золото! Так і вийшло», – розповіла спортсменка.

Золото юної легкоатлетки стало третім для України в Баку й 12-ю нагородою загалом. В активі синьо-жовтої збірної також 3 срібних та 6 бронзових здобутків.

«Мене підтримувала вся наша велика дружня команда, яка в останній спробі дуже мені допомогла. До приїзду в Баку я розуміла, що будуть сильні суперники та розуміла, що це буде дуже атмосферний старт, все-таки фестиваль, і дуже сильні команди. Загалом мені сподобалося», – додала Марія Горєлова.

Вітаємо Марію з чудовим результатом!
Довідково: Зимові та літні Європейські юнацькі фестивалі проводяться раз на два роки й мають всі атрибути «дорослих» ігор – починаючи від екіпірування й закінчуючи церемонією нагородження.

Європейські юнацькі олімпійські фестивалі – гарна школа для майбутніх перемог. У різні роки участь у літніх ЄЮОФ брали такі відомі українські спортсмени: Яна Клочкова (плавання), Єлизавета Бризгіна (легка атлетика), Богдан Бондаренко (легка атлетика), Георгій Зантарая (дзюдо), Дарія Згоба (спортивна гімнастика) та багато інших.

Департамент з питань внутрішньої та інформаційної політики ХОДА