Лінія магазинів EVA підтримала херсонські лікарні засобами дезінфекції на час карантину

4 года назад 0

У сучасних умовах роль лікарів у суспільстві стає головною, і ці фахівці зараз знаходяться на передовій у боротьбі з інфекцією та приймають на себе перший удар. Лінія магазинів EVA взяла на себе місію допомогти «героям в білих халатах», спільними зусиллями з «Нова пошта» та Благодійним фондом «Коло» організувала адресну доставку засобів дезінфекції у 242 опорні лікарні України.

«У медичних закладах працюють справжні герої та геройки. Наш обов’язок – не залишати їх наодинці в боротьбі з нашим спільним ворогом, коронавірусною хворобою» , — наголошують у Лінії магазинів EVA.
Так, 28 квітня була доставлена допомога у 10 медичних закладів Херсону та області: КНП "Бериславська центральна районна лікарня", КНП "Генічеська центральна районна лікарня" Генічеської районної ради Херсонської області, КП "Голопристанська центральна районна лікарня", КНП "Каховська центральна районна лікарня Каховської районної ради", КНП "Скадовська центральна районна лікарня", КНП "Олешківська центральна районна лікарня", КНП "Центральна міська лікарня міста Нова Каховка", КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних", КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С.Лучанського", КНП "Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г. І. Горбачевського" ХОР. 

Зокрема, благодійну допомогу прокоментувала заступник головного лікаря КНП "Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних" Світлана Пшенична.

«Від благодійного фонду «Коло» та Лінії магазинів «EVA» наша лікарня сьогодні отримала дезінфікуючі, пральні, знезаражувальні засоби, яки будуть у нагоді під час лікування хворих на коронавірус. Ми дуже вдячні благодійному фонду «Коло» та Лінії магазинів EVA за допомогу. Це вкрай потрібні зараз речі», — повідомила лікарка.
Загалом у Херсоні та Херсонській області медичним закладам було передано: 150кг прального універсального порошку, 50л антисептика, 55л рідкого звичайного мила, 55л антисептичного мила, 85л геля для туалета, 72л універсального миючого засобу та 864л білизни.

Щоб прорахувати всю кількість необхідної допомоги співробітники Лінії магазинів EVA разом із представниками благодійного фонду «Коло» впродовж 3х тижнів вивчали нормативи Міністерства охорони здоров'я, спілкувалися з представниками медичних закладів, прораховували кількість ліжко-місць у кожній опорній лікарні, визначали максимальні витрати дезінфікуючих засобів та необхідну кількість товару, необхідну на місяць карантину. Після цього благодійники разом із партнерами з «Нової пошти» відпрацювали логістичні маршрути і почали передавати допомогу в лікувальні заклади. 

Загалом компанія виділила та розіслала українським лікарням більше 4000 кілограмів прального порошку, 3000 літрів антисептика і рідкого мила, більше 2500 літрів гелю для туалету, 2000 літрів універсального миючого засобу та 25 тисяч літрів білизни. Сума допомоги склала близько 500 тисяч гривень.
Лінія магазинів EVA, «Нова пошта» та Благодійний фонд «Коло» переконані, що передані у лікарні країни засоби дезінфекції допоможуть захистити не тільки коронавірусних хворих, але й скромних героїв сучасності — наших медиків.