На Херсонщині будують найбільший басейн на Арабатській Стрілці

1 год назад 0

У готелі "Райський сад" будують найбільший басейн на Арабатській Стрілці. Інформують Херсонські факти. Замість двох басейнів власники готелю вирішили зробити один великий.
Вони заявляють, що зміни будуть грандіозними, а басейн буде першим за величиною на Арабатці. Наразі тривають будівельні роботи, результат яких відпочиваючі оцінять вже у новому туристичному сезоні.
Арабатська стрілка – це стокілометрова коса у водах Азовського моря, що з'єднує Херсонську область з Кримським півостровом. Відпочинок на Арабатській стрілці — спокійне та розмірене проведення часу.
Генічеська Гірка знаходиться на відстані близько 11 км від Генічеська і є курортом для туристів всіх віків. Море в даній місцевості найдрібніше серед інших курортів Арабатської стрілки, тому сюди люблять приїжджати родини з дітьми.
Значна глибина починається приблизно за 20-30 метрів від берега. Пляжі Генічеської Гірки піщані, упереміш із черепашкою. По суті це один пляж протяжністю близько 10 кілометрів. Вхід у воду пологий, морське дно піщане. Доступ вільний.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.