На Херсонщині члени «виборчих фейкових комісій» приховують свої обличчя на відео

1 год назад 0

На деяких пропагандистських відео, знятих в Херсонській області під час так званого «референдуму», обличчя членів фейкових «виборчих комісій» заблюрені.

Хто повідомляє: відповідне відео опубліковано на пропагандистських тг-каналах окупованої Херсонщини.

У чому суть

Чомусь люди, які, ставали членами «комісій», напевно розуміючи те, що вони стають зрадниками, працюють на ворога, не хочуть, щоб факт їх колаборатства набував розголосу.

Можливо, ці люди не хочуть скласти компанію мешканцям Генічеська і Чорнобаївки, які вже стали фігурантами кримінальних проваджень через їх участь в організації та проведенні «референдуму».

Скоріше за все, члени «комісій» чудово розуміють, що беруть участь в ганебному фарсі, бо бачать, що «референдум» – цілком фейковий, проводиться не просто з порушеннями, а проводиться так, що не має ніякого відношення до виборчого процесу.

Відсутність списків виборців, тотальне недотримання таємниці волевиявлення, «голосування» людей, які не мають при собі паспорту, «голосування» одних і тих же «виборців» на кількох «дільницях». І усе це схвалюють ручні «міжнародні спостерігачі».


Цей «референдум» – суцільне ігнорування усіх правових і моральних норм. Мабуть, тому члени «виборчих комісій» добре розуміють, що участь в цьому – добряча пляма на репутації. Тому й просять пропагандистів показувати їх з заблюреними обличчями.

А що було раніше

У місті Генічеськ та Генічеському районі поліція  особи 22-х місцевих зрадників – членів ДВК та ТВК.