На Херсонщині наступного тижня почнуть відновлювати електромережі

2 месяца назад 0

У звільнених селах Херсонської області з наступного тижня почнуться роботи з поновлення електромереж.
Як передає , про це повідомляє  з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій.

Зазначається, що віцепрем’єрка-міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук під час робочої поїздки на заявила, що для відродження звільнених територій, яких стає дедалі більше, уряд втілює стратегію реінтеграції. Це відродження – поетапне.

Так, у звільнених селах Херсонщини на сьогодні до 40% житла зруйновано чи пошкоджено. Не всюди є електро-, газо- та водопостачання. Не вистачає ліків, продуктів, теплих речей на зиму.
Зазначається, що початок відновлення звільнених територій – у підтримці кожної сім’ї, що там живе та потребує допомоги. Зокрема, жителі отримають гуманітарну, фінансову допомогу, продукти, ліки та паливо.

“Вже з наступного тижня у звільнених селах Херсонщини почнуться роботи з поновлення мереж електроживлення, буде організована доставка дров для опалення осель”, — ідеться в повідомленні.

У звільненій від росіян Кочубеївці найближчим часом відновить роботу відділення “Укрпошти” та запрацює банківський термінал. А вже з наступного тижня розпочнеться виплата пенсій. Також у селі вирішене питання з первинною медичною допомогою: там запрацюють бригади екстреної допомоги. Для зручного сполучення з населеним пунктом найближчим часом проведуть ямковий ремонт ділянки автодороги Кочубеївка – Кривий Ріг.
Ще в одному звільненому населеному пункті Херсонщини – Високопіллі наступного тижня розпочнуть відновлювати мережі електроживлення. Туди також доставлять дрова та пічки для опалення осель.

Мінреінтеграції активно залучає міжнародних партнерів до проєктів з надання жителям звільнених територій фінансових виплат, а також допомоги паливом на зимовий період.

Як повідомляв Укрінформ, 30 вересня віцепрем’єрка-міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук під час робочої поїздки на Херсонщину наголосила, що звільнені території є безумовним пріоритетом влади попри складність відновлення зруйнованого ворогом звичного мирного укладу життя.


Подписывайтесь на "Новости Херсонщины" в Telegram!
Каждый день мы составляем рейтинг самых читаемых новостей для тех, у кого нет времени читать всё подряд.