На Херсонщині податківці за минулий рік надали 117 тисяч адміністративних послуг

2 года назад 0

Головним управлінням ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі за січень-грудень 2021 року надано 117тисяч адміністративних послуг, з них у центрах обслуговування платників – 82,5 тисяч.
Зазначимо, що 70,5 % послуг платники податків області одержали саме в центрах обслуговування – спеціальних місцях для надання послуг, що забезпечують кращу якість та швидкість їх надання.
Найбільша кількість адміністративних послуг із загальної кількості надана: з видачі картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у формі книжечки) даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків – 39,1 тис. послуг (33,4 %) з видачі відомостей з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків про суми/джерела виплачених доходів та утриманих податків – 19,4 тисячі послуг (16,6 %).
Додатково інформуємо про організацію роботи центрів обслуговування платників (державних податкових інспекцій) Херсонської області в умовах карантинних обмежень:

  • в центрах обслуговування платників надаються адміністративні послуги з відповідним режимом роботи з понеділка по четвер — з 8 год. 00 хв. до 17 год. 00 хв., у п’ятницю з 8 год. 00 хв. до 15 год. 45 хв., з обідньою перервою з 12 год. 00 хв. до 12 год. 45 хв., час пріоритетного прийому громадян похилого віку та осіб з інвалідністю — з 10 год. 00 хв. до 12 год. 00 хв.;
  • надаються адміністративні послуги виключно платникам податків, у яких наявні засоби індивідуального захисту, зокрема респіратори або захисні маски, що закривають ніс та рот, у тому числі – виготовлені самостійно.

Головне управління ДПСу Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі